MISCELLANEOUS / Toys / Dolls 10425620

nr 1042 5620

DOLLS

3 pcs, Mecki, height: 10-18, wear, damages.

3 st, Mecki, höjd: 10-18

Condition: slitage, skador

800

Monday June 6 2016
at 20:24:31